Rady na cestu

Existuje několik tipů, které budete chtít mít na paměti při plánování cesty na Mount Rainier. Prvním tipem je nosit extra ponožky, které pomohou předcházet řezům a puchýřům. Díky tomu pro vás bude trek mnohem příjemnější. Tato 19 mil dlouhá túra vede velmi zajímavým terénem ve Washingtonu.

Za druhé, nenechte se příliš unést. Nesnažte se vidět každou věc za den. Pravděpodobně se budete muset zeptat lidí na cestu, ale místní vám rádi pomohou. Také neztrácejte chladnou hlavu. Poslední věc, kterou chcete, je vypadat jako kompletní n00b. Kromě toho je důležité vzít si s sebou. Měli byste si vzít pouze oblečení a nezbytnosti. Vyhněte se blikání peněz a cenností cizím lidem.

Práci navíc nechte doma. To může být obtížné pro ty, kteří hodně cestují za obchodem. Je však dobré nechat práci doma, abyste si mohli odpočinout. Jakmile se vrátíte, můžete si zkontrolovat e-maily, ale netelefonujte do kanceláře, když jste na dovolené. Vyhněte se také stránkám sociálních sítí, které mohou být zábavné, ale mohou je využívat i predátoři. Postupujte podle těchto tipů a můžete mít dovolenou svých snů.

Dalším důležitým tipem je ujistit se, že znáte cíl cesty ještě před cestou. To vám pomůže připravit studenty na exkurzi a udržet je v bezpečí. Je důležité zajistit na cestu asistenta, který pomůže udržet děti v linii a bezpečí. Tímto způsobem se nebudete muset bát, že se vzdálí od skupiny.

Cestovatelé by také měli pečovat o své tělo. Zajistěte, aby hodně odpočívali, zůstali hydratovaní a jedli zdravě. Měli by také často cvičit. Důležitá je také péče o jejich zuby. Čištění zubů zubní nití je vynikající způsob, jak zabránit zubnímu kazu. V některých zemích je také nutné cestovní očkování.

Pro fotografování divoké zvěře by měl být použit teleobjektiv. Rychlost závěrky teleobjektivu by měla být přibližně 1/1000 sekundy. Kromě focení zvířat a jiných zvířat byste se měli snažit fotit i zábavné snímky. Tyto fotografie vám pomohou vyprávět příběh cesty.

Dalším tipem pro cestovatele je naplánovat si trasu předem. To vám pomůže vyhnout se ztrátě a vyhnout se zavírací době některých míst. Také vám pomůže držet se vaší trasy. Pokud máte itinerář, bude pro vás snazší najít hotel. Mějte také na paměti, že se vám občas může stýskat po domově.