Levný týden

Týden levných jídel je akce, která začíná v síti Eater v pondělí. Každý den se zaměstnanci Eater pokusí utratit 10 dolarů nebo méně za jídlo, když jsou ve Velkém jablku, a celý proces budou na webu podrobně dokumentovat. To umožní čtenářům sledovat a účastnit se. S postupem týdne budou soutěžící veřejně klepat, aby ostatní čtenáři mohli vybrat vítěze. Jsou dva vítězové, z nichž jeden je zaměstnancem Eater Vox Media a jeden je čtenářem Eater. Vítěz bude vyhlášen 20. července.

K večeři připravte grilovaný sýr ze dvou plátků chleba, másla a plátku sýra. Toto snadné, rychlé a levné jídlo nasytí čtyřčlennou rodinu za méně než 5 dolarů. Případně můžete udělat verzi tohoto receptu i pro dospělé členy rodiny. Jídla z pánve jsou také dobrým nápadem pro levnou rychlou večeři. Jídla z jednoho hrnce mohou být vyrobena ze základních potravin, jako je mražená zelenina a kuřecí maso.

Mnoho produktů a služeb mění své ceny v průběhu týdne. Například nákup zahradního nábytku a instalace klimatizace během zimy může být levnější než v létě. Jiné produkty a služby jsou však v určité dny v týdnu dražší. V závislosti na produktu můžete zjistit, že je levnější je koupit v úterý, čtvrtek nebo neděli.

Obecně platí, že je lepší cestovat uprostřed týdne. Letenky jsou obvykle levnější v úterý a ve středu, zatímco pátky a neděle jsou dražší než kterýkoli jiný den v týdnu. Zadržovaná poptávka však může ovlivnit i tato konvenční moudrost. Levné všední dny jsou obecně lepší pro služební cesty a cesty na dovolenou než mimo sezónu.

Dalším způsobem, jak ušetřit peníze na cestě, je hledat speciální a propagační akce. Některé letecké společnosti nabízejí slevy na cestování v určité dny v týdnu a cena letů je levnější než tentýž den v jiný. Můžete se také podívat na stránku s cenami pro levné letenky. Tato stránka je ve verzi beta, takže se na ni nezapomeňte podívat, než si něco zarezervujete.

Olive Garden má nabídku Kup jednu, vezmi si jednu. Vyberte si ze 4 různých předkrmů a navíc neomezené množství salátů, tyčinek a polévky. Poté ze stejného menu vyberte druhý chod. Zbylé zbytky pak můžete zítra použít k obědu nebo večeři. Tímto způsobem můžete ušetřit peníze za jídlo a zároveň si vychutnat svou oblíbenou italskou restauraci.

Dalším skvělým způsobem, jak ušetřit peníze, je plán stravování. 7denní jídelní plán lze snadno připravit pomocí levných a snadno dostupných surovin. Pomocí cenově výhodného jídelního plánu můžete ušetřit až 30 až 50 USD na týdenních účtech za potraviny. Jídelní plán obsahuje recepty a jídelní plány na každý den.